Hytale Türkiye Başvuru Formu

Hytale Türkiye forumu bizzat Yugodi tarafından yönetilmekte. Peki sen Hytale oyunu daha çıkmadan oluşturulan popüler Hytale Türkiye forumunda yetkili olmak istemez miydin?
Hytale Türkiye forumunda önlerden yerini al!
Hytale Türkiye forumu olarak, Hytale ile ilgili haberler, rehberler ve daha birçok içerik paylaşıyoruz. Ayrıca Hytale ile ilgili etkinlikler de düzenleyeceğiz.

Henüz çıkmamış ve çok kısa bir süre içerisinde Beta sürümü ile karşılaşacağımız Hytale oyununa dair bir forum projesi: Hytale Türkiye. Hytale ile ilgili güncel haberler, oyuna dair rehberler, videolu içerikler, etkinlikler ve çok daha fazlasının olacağı Hytale Türkiye forum ekibinde yer almak artık çok kolay! Hytale Türkiye Forum başvuruları Yugodi Kariyer’de! Hemen aşağıdaki formu samimi bir şekilde doldurarak Hytale Türkiye ekibinde yer alma şansını yakalayabilirsin!

FİKİRLERİNİ PAYLAŞ

Yeni bir maceraya hazır mıyız?
Hytale heyecanınızı bizlerle paylaşın!

Her ne kadar Hytale oyunun belli bir çıkış tarihi olmasa da yayımlanan fragman ve bilgilerden yola çıkarak bu oyunun oldukça kaliteli olduğu aşikar. Bu heyecan verici bekleyişte sen de düşüncelerini Hytale Türkiye forumunda paylaşabilir, teorilerini ve oyundan beklentilerini açıklayabilirsin!

Yugodi ile çalışın!

Hem yeni deneyimler yaşayın, hem de kendinizi geliştirin! Tüm ilanlar